Jūsu Wishlistā
(0 preces)
Dotajā brīdī Jūsu iepirkumu
grozam nav pievienotu preču
Registrēties »

Preču izplatīšana

SIA "DABA VS" piedāvā piegādātājiem izplatīt savu produkciju:


Lai veicinātu tirdzniecības apjomu palielināšanu, SIA "DABA VS" piedāvā ražotājiem izmantot esošo shemu produkcijas izplatīšanā: 

Sadarbības līguma noslēgšana

Izvēlējoties izmantot mūsu pakalpojumus, jūs varat izmantot visus jeb daļu no piedāvātiem pakalpojumiem, un sarunājot attiecīgo izplatīšanas shēmu, noslēgt sadarbības līgumu. Izvēloties vajadzīgo shēmu jums ir iespēja izmantot:

1. Iepirkumu plānošana

Izmantojot mūsu noliktavu, mūsu speciālisti attiecīgi sniegtajam pārdošanas plānam veidos pasūtījumu preču papildināšanai noliktavā, ņemot vērā akcijas aktivitātes, preču derīguma termiņus vai ņemot vērā citus apstākļus, piem. sezonalitāti.

2. Noliktavas pakalpojumi

Importējot preci no citām valstīm būs nepieciešamība preci marķēt ar atbilstošu marķējumu, tāpēc mēs piedāvājam šadu pakalpojumu. Visus noliktavas pakalpojumus var apskatīt šeit

3. Klienta apmeklēšana, merčendaizings

Veicot produktu virzību tirgū ir ļoti svarīgi veidot ciešas attiecības ar klientu, veidot atklātu un tiešu dialogu ar klientu. Mūsu aģenti visos Latvijas reģionos nodrošinās regulāru klienta apmeklējumu un sniegs atskaiti par atsauksmēm, izvietos preci atbilstoši apstiprinātai planogrammai, nokārtos preču atgriešanu, sniegs informāciju par jaunumiem un pieņems pasūtījumu.

4. Pasūtījuma pieņemšana no klienta

Ar SIA "EcomSoft" palīdzību tiek izveidots jūsu produktu katalogs internetā un tiek izveidots interneta veikals, kuru pašlaik jūs skatāt, caur kuru jūsu klienti vai reģionālie menedžeri ar planšetdatora palīdzību nosūta pasūtījumu jums. Ja tikai mēs izplatam visu jūsu produkciju, tad pasūtījums var saņemt arī mūsu aģents, kurš apmeklē klientus pēc noteiktā grafika.

5. Pasūtījuma apstrāde

Mēs saņemam pasūtījmu, apstrādājam to , veicam preču komplektēšanu, un izrakstam pavadzīmi.

6. Pasūtījuma piegāde

Pēc iepriekš saskaņota grafika (piegādes dienas) komplektējam autotransportu un nosūtam preci jūsu klientam. Piegādes izcenojumus pa rajoniem var paskatīt šeit

7. Elektroniskā pavadzīme

Pēc preču komplektēšanas noliktavā, un nosūtot preci klientam, mēs nosūtam jums elektronisko pavadzīmi, lai jums būtu iespējams to ielādēt sistēmā bez manuālās ievadīšanas. ECOM platformā (vispārējs apraksts) jūs varat sekot līdzi izpildītiem pasūtījumiem.

Izrakstīto dokumentu plūsma

Reizi mēnesī vai nedēļā mēs nododam jums visus parakstītus dokumentus, lai tos varētu nodot grāmatvedībā.

Rēķina piestādīšana

Pēc paveikto darbu apjoma līdz katra mēneša 10.datumam tiek aprēķināts saņemto pakalpojumu daudzums, un jums tiek nosūtīts rēķins apmaksai.

Kvalitāte

Mēs strādājam un pilnveidojam savu darbu saskaņā ar ISO 9001:2008 standartu.


P.S. JŪS PĀRDODAT, MĒS DARĀM VISU PĀREJO!


Jautājumos par sadarbību lūdzam griezties:
SIA "Daba VS"
Izpilddirektors
Aleksandrs Karļikovs 
info@dabaves.lv
T. +371 20369720