Jūsu Wishlistā
(0 preces)
Dotajā brīdī Jūsu iepirkumu
grozam nav pievienotu preču
Registrēties »

Par SIA "DABA VS"

    SIA „DABA VS” darbības sfēra ir bezalkoholisko dzērienu ražošanas nozare un pamatdarbība ir ārpakalpojumu sniegšana jebkuram uzņēmumam. Uzņēmuma centrālā biroja atrašanās vieta kopš dibināšanas datuma - 1999. gada 9. augusta – ir ”Kalnavoti”, Ķekavas pagasts, Latvija, 2000. gadā tika atklāts viens no drošākiem pazemes urbumiem Daugavas jūras horizontā, kura dziļums sastāda 111 m.

    SIA „DABA VS” sadarbībā ar tādiem stratēģiskiem partneriem, kā RIMI, MAXIMA, TOP, LATS, DEPO, BETA, ELVI, MEGO un citiem, ir sasniedzis augstu klientu apmierinātības līmeni un šodien SIA „DABA VS” pakalpojumi tiek sniegti profesionāli augstā līmenī. 2012. gada vasarā tika atvērta jauna 5 L pudeļu pūšanas un izliešanas līnija ar ražošanas jaudu 2000 pudeles stundā, kas vēl vairāk nostiprina SIA „DABA VS” pozīcijas Baltijas tirgū. Pēc aprīkojuma, platības un iespējām ražošana ir viena no lielākajām un jaudīgākajām ražošanām Baltijas valstīs. Ražošanas 1400m2 plašajās telpās ir paredzēta vieta 4 ražošanas cehiem un uzglabāšanas noliktavām, un to nepārtrauktu un stabilu darbību nodrošina divas neatkarīgas elektropiegādes. Nepieciešamības gadījumā pastāv iespēja ātrā laikā palielināt ražošanas jaudas.

    Par savu galveno uzņēmuma darbības mērķi SIA „DABA VS” ir izvirzījis Latvijā ražotā produkta īpatsvara palielināšanu Baltijas valstīs. Lai sasniegtu galveno SIA „DABA VS” darbības mērķi – ražošanas attīstību Latvijā – ir jāpanāk augsts klientu apmierinātības un lojalitātes līmenis. To ir iespējams panākt tikai tad, kad SIA „DABA VS” sniegto pakalpojumu kvalitāte ir nevainojama un klienta piegādes kļūst par spēcīgiem instrumentiem klienta biznesa mērķu sasniegšanā – uzņēmuma preču pārdošanas palielināšana, kā arī uzmanības koncentrēšana tikai uz pamatdarbību, kas savukārt nodrošina būtisku laika ekonomiju ar garantēto peļņas rādītāju palielināšanos. Lai vienmēr varētu panākt šādu efektu, SIA „DABA VS” ir izveidojis un regulāri pilnveido visus procesus, kas attiecas uz SIA „DABA VS” sniegtajiem pakalpojumiem, atbilstoši KVS ISO 9001:2008 prasībām. Minētais KVS standarts tiek uzskatīts par lielisku pamatu, kas šodien sniedz iespēju veiksmīgi attīstīt sadarbību ar vairāk kā 2000 klientiem no ES valstīm ar mērķi pilnveidot visu KVS procesu veiktspēju. SIA „DABA VS” ir kļuvis par spēcīgu bezalkoholisko dzērienu piegātāju un laika gaitā uzkrātā pieredze un kvalificētie darbinieki, kā arī jaudīga, droša un moderna ražošana, palīdz šodien nodrošināt ļoti plašu, un īpaši uz klienta vajadzībām orientētu ārpakalpojumu jebkuram uzņēmumam kā Baltijā, tā arī ārpus tās.

    Šobrīd SIA „DABA VS” turpina aktīvi pilnveidoties - SIA „DABA VS” ievieš dokumentu apmaiņas iespējas ar EcomSoft, kas nozīmē, ka klientam ir iespēja nosūtīt pasūtījumus elektroniski, no savas uzskaites programmas, un tik pat saņemt pavadzīmes uzreiz savā sistēmā, nevadot tās iekšā, jo SIA „DABA VS” pilnībā pārņem rūpes un veic visus nepieciešamos pasākumus, lai sniegtu klientam visaugstāko servisu. Galvenie klienta ieguvumi sadarbībā ar SIA „DABA VS” ir iespēja saņemt atbilstoši klienta vajadzībām piemērotu risinājumu, augsta līmeņa klienta atbalstu, kvalitātes garantijas un augstu drošības garantu piegādēm. SIA „DABA VS” klientiem šodien ir pieejamas tādas pakalpojumu grupas, kā privāto brendu izgatavošana, preču piegāde visā Baltijā, tirdzniecības aģenta pakalpojumi, konsultācijas, pasūtījumu nosūtīšana un PPR saņemšana elektroniskajā veidā.

SIA „DABA VS” nākotnes plāni ir ļoti ambiciozi – kļūt par lielāko bezalkoholisko dzērienu ražotāju Baltijā, spēcīgu Eiropā, nostiprināt SIA „DABA VS” pozīcijas Lietuvā un Igaunijā, attīstīt jaunus produktus un turpināt aktīvi piedalīties Latvijas valsts ekonomikas attīstībā.

Mēs būsim patiešām pagodināti ar Jūsu vēlmi iepazīties ar SIA „DABA VS” detalizētāk mūsu mājas lapā www.dabaves.lv, kā arī personīgi tiekoties!