Jūsu Wishlistā
(0 preces)
Dotajā brīdī Jūsu iepirkumu
grozam nav pievienotu preču
Registrēties »

ISO 9001:2008

SIA "DABA VS" atbilstība kvalitātes standartam:


Vīzija

Eiropas savienības uzņēmums, privāto preču un paša ražotās ūdens un bezalkoholisko dzērienu ražotājs.

 Misija

Nodrošināt katram klientam atbilstoši klienta vajadzībām piemērotu produktu un to nevainojamu sniegšanas kvalitāti, būt par spēcīgu piegādātāju galvenā klienta mērķa sasniegšanā – uzņēmuma personāla un tehnisko resursu optimizēšana un uzmanības koncentrēšana tikai uz pamatdarbību, kas savukārt nodrošina būtisku laika ekonomiju ar garantēto peļņas rādītāju palielināšanu.

Par kvalitāti

Mēs strādājam un pilnveidojam savu darbu saskaņā ar ISO 9001:2008 standartu. Katru gadu atkārtoti iegūst kontraktu privāto preču zīmju izgatavošanai lielākiem veikalu tīkliem Baltijā un Latvijā , kas ir augstākais partnerības uzticības novērtējums, tas ir rādītājs stabilai, drošai un attīstītai biznesa videi. SIA „DABA VS” saņem tiešu atgriezenisku saiti no gala patērētāja puses,  un tāpēc saviem klientiem spēj piedāvāt jaunākus risinājumus preču ražošanas jomā. Tas ir garants uzņēmējdarbības izaugsmei un kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanai un nodrošināšanai. SIA „DABA VS” ir ar ilggadēju pieredzi bezalkoholisko dzērienu ražošanā, augsti kvalificētiem tehniskajiem darbiniekiem un realizē apjomīgus projektus, par kuriem līdz šim ir saņemtas tikai pozitīvas atsauksmes no klientu puses.  

Galvenās mūsu kvalitātes politikas prioritātes ir:

Nodrošināt nemainīgi labu kvalitāti savām precēm vai pakalpojumiem. Nozīmīgi palielināt savu konkurētspēju. Iegūt klientu un sadarbības partneru uzticību. Uzlabot vadību un citus procesus (komunikāciju, plānošanu u.c.) uzņēmumā. Uzlabot sadarbību ar piegādātājiem. Ietaupīt resursus, novēršot kļūdas un liekas darbības – no preču iegādes, ražošanā, līdz pat piegādei. Veikt regulārus iekšējus auditus un regulārus profilaktiskius pasākumus kvalitātes uzlabošanai.


Jautājumos par kvalitāti lūdzam griezties:
SIA "Daba VS"
KVS Vadītāja/Valdes Locekle
Olga Karļikova 
info@dabaves.lv
T. +371 20369721